o nas

 

Romania Express to marka dywizji logistycznej
Qarcata Group – grupy spółek specjalizujących się
w obsłudze polskiego biznesu na rynku rumuńskim, 
w tym firm prowadzących sprzedaż on-line z Polski
do Rumunii

Jesteśmy grupą firm wyspecjalizowanych
w rynku rumuńskim

Dogłębnie znamy rumuński rynek oraz mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu działalności polskich firm w Rumunii. Pozwoliło nam ono wypracować innowacyjne koncepcje usług, dające praktyczne rezultaty i realnie wspierające rozwój biznesu naszych Klientów.

Romania Express to najmłodsza marka Grupy Qarcata, pod którą dywizja logistyczna Grupy świadczy kompleksowe usługi kurierskie z Polski do Rumunii: ekspresowe przesyłki do Rumunii, przesyłki pobraniowe (COD) do Rumunii oraz przesyłki paletowe do Rumunii.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem biznesu na rynku rumuńskim,
zapraszamy na stronę zawierającą informacje o usługach doradczych
Qarcata Group: www.romaniaexpo.pl 

Media o nas

Zobacz, co mówią i piszą
o nas i o naszych markach

Media o nas

Zobacz, co mówią i piszą
o nas i o naszych markach

01.

ZNAMY RUMUNIĘ

Pierwszy projekt w Rumunii wykonaliśmy na długo przed jej wejściem do Unii Europejskiej. Pojechaliśmy fiatem cinquecento do jednego z transylwańskich miast i tam przygotowaliśmy spotkania biznesowe na zlecenie polskiego producenta trumien z czerwonego dębu.

Dziś mamy dwa oddziały, w Polsce i w Rumunii, zatrudniające wysoko wykwalifikowanych pracowników. Znamy i rozumiemy rumuński rynek, rumuńskie otoczenie biznesowe i rumuńską mentalność

02.

DAJEMY PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Nie jesteśmy tradycyjną firmą doradczą. Nie dajemy teoretycznych porad, jak odnieść sukces na rynku rumuńskim, lecz prowadzimy realne działania rozwijające Twój biznes.

Działania nastawione na efekt, na przykład: umówione spotkania z potencjalnymi klientami, zrekrutowany dyrektor handlowy czy Twój produkt na półce w rumuńskim markecie

03.

GRAMY W TWOJEJ DRUŻYNIE

Realizację każdego zlecenia rozpoczynamy od gruntownego poznania Twoich planów związanych z Rumunią oraz specyfiki Twojej firmy. Na jakiś czas staniemy się poniekąd jej częścią i dla niej będziemy pracować na rumuńskim rynku.

Codziennie dbamy o stałą, sprawną komunikację pomiędzy odpowiednim działem Twojej firmy, a nami. Dedykowany Tobie Opiekun Klienta na bieżąco informuje, jak zaawansowane są prace i jakie kolejne kroki jeszcze przed nami. Gdy natrafiamy na trudności, od razu proponujemy ich rozwiązania