WYŚLIJ

100 PRZESYŁEK

ZA 9,90 PLN/SZT.!

 

OFERTA DLA GOŚCI

Chcesz skorzystać
z promocji?

Wystarczy, że w godzinach trwania wydarzenia wypełnisz i wyślesz formularz, a po zakończeniu Baselinker Expo 23 na podany e-mail dostaniesz potwierdzenie udziału w promocji. Jeśli w ciągu 30 dni zdecydujesz się na współpracę z Romania Express, pierwsze 100 przesyłek do Rumunii z zamówieniami eMAG.ro w pierwszym miesiącu współpracy nadasz w cenie 9,90 zł za przesyłkę na adres domowy i 3,90 zł za przesyłkę do automatu paczkowego.

Szczegóły promocji znajdziesz w Regulaminie poniżej

Zostaw kontakt do siebie!

 

Regulamin Promocji Baselinker Expo 23 (“Promocja”)

1. Organizatorem Promocji jest Romania Express Courier & Logistics sp. z o.o. (“Romania Express”) z siedzibą w Tychach. Promocja trwa w dniu 10 maja 2023 r. w godzinach od 9:00 do 17:00. Promocja kierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży internetowej, mających lub planujących mieć status sprzedawcy na platformie emag.ro.

2. Uczestnik Promocji ma prawo do nadania w ciągu pierwszego miesiąca współpracy 100 standardowych przesyłek pocztowych do Rumunii w promocyjnej cenie, tj. 9,90 zł netto za przesyłkę o wadze rozliczeniowej do 3kg wysłaną na adres oraz 3,90 zł netto za przesyłkę o wadze rozliczeniowej do 3kg wysłaną do automatu paczkowego podwykonawcy Romania Express, na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

3. Promocją objęte są wyłącznie przesyłki nadane przez platformę sprzedażową emag.ro na podstawie umowy o świadczenie usług pocztowych zawartej z Romania Express.

4. Ceny promocyjne określone w p. 1 są cenami za przesyłkę standardową. Do naliczenia kosztu usług komplementarnych, jak pobranie należności, ubezpieczenie, dodatkowe kilogramy itp. ma zastosowanie “Cennik usług pocztowych Romania Express” dostępny na stronie operatora.

5.Warunkiem udziału w Promocji jest:
a) wyrażenie zainteresowania usługami Romania Express w trakcie trwania Baselinker Expo 23 w Krakowie, tj. 10 maja 2023 r. w godzinach od 9:00 do 17:00, poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na stronie https://romaniaexpress.pl/baselinkerexpo23 oraz
b) zawarcie ramowej umowy o świadczenie usług pocztowych z Romania Express (bez zobowiązań do nadawania określonych minimalnych ilości przesyłek) w ciągu 30 dni od dnia zakończenia Baselinker Expo 23.

6. Promocją objęte są wyłącznie przesyłki nadane w placówce Romania Express w ciągu 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy określonej w p. 3.b). Uczestnik, który w tym czasie nadał mniej niż 100 przesyłek, traci prawo do nadania pozostałych przesyłek w cenach promocyjnych.